پشتیبانی
به وب سایت ایی حکیم، پایگاه تخصصی طب سنتی ایران خوش آمدید.
تعداد بازديد: 2180 بار
 در مجموع 12 راي

شرکت گیاهان سبز زندگی

ســایــت: www.saffrotin.comفعالیت: 🔖 تولید مواد اولیه غذایینمایش آیتم های وابسته
بیشتر بدانید
شركت گیاهان سبز زندگی
eHakim.com

انتشار: ۲۲ مرداد، ۱۴٠٠
شركت گیاهان سبز زندگی - ایمپیران

شرکت کی دارو در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد و شروع جدی فعالیت خود را از فروردین سال ۱۳۹۴ جهت ورود به بازار و اخذ مجوزها شركت گیاهان سبز زندگی - ایمپیران در سال ۱۳۴۹ (برابر با ۱۹۶۹ میلادی) در دو بخش مجزای تولید و صادرات دارو و مواد بهداشتی و نیز محصولات غذایی تأسیس گردید.

بخش مواد غذایی شامل انواع كیفیت زعفران، مواد اولیه غذاهای آماده، گیاهان آشپزخانه ای، چاشنی ها و سبزیجات ومیوه های خشك، ادویه ها، رنگهای طبیعی وخوراكی، امولسی فایرها و صمغهای نباتی بوده و بخش دارویی شامل مواد اولیه عصاره های هیدروالكلی، آبی، اسانسها، گرانولهای گیاهی، شربت ها، كپسولها، انواع دهانشویه، كرم ها و ژل ها – همگی با منشاء گیاهی - می باشد.

این شركت شهرت جهانی و افتخارات متعدد خود را مدیون بیش از ۴۰ سال سابقه تولید، بكار گیری پیشرفته ترین دستگاهها و تكنولوژی برتر و دانش روزدنیا،‌ جمع آوری و فرآوری بهینه اجزاء گیاهان و صادرات آنها به بزرگترین لابراتوار های جهان می باشد. كارخانه های این شركت در تهران، خراسان، اصفهان، شیراز و ... و شعبات آن دراكثر استانهای ایران فعالیت می نمایند.

توجه به كیفیت مواد اولیه در حد بالاترین استانداردهای جهانی همیشه مد نظر قرار گرفته و به همین دلیل تولید فرآورده های كشاورزی عاری از بقایای سموم دفع آفات نباتی و علف كش ها بدعت شركت گیاهان سبز زندگی در ایران بوده است. توجه به مواد مؤثره گیاهان در بهترین شرایط تولید، سبب جلب خریداران در سراسر جهان و كسب افتخارات متعددی گردیده است.

واحد تحقیق و توسعه (R&D) با همكاری مجرب ترین اساتید دانشگاهی و پژوهشگران، كلیه مراحل تولید را از ابتدای كشت درمزارع یا گلخانه های هیدروپونیك تا برداشت و فرآوری محصول نهایی در آزمایشگاههای تخصصی میكروبی - شیمیایی تحت كنترل دارد. اطمینان خاطر در بكارگیری محصولات این شركت در داخل و خارج از كشور هم اكنون به عنوان مرجعی جهت تشخیص كیفیت نامبرده می شود كه این مهم تنها توسط استفاده از استانداردهای خاص و نیز پیروی از كیفیتهای مورد قبول در سطوح بین المللی بدست آمده است. مؤسسه پژوهشی آریا مدی سینا در كنار این شركت با همكاری واحدهای دانشگاهی سراسر ایران، تحقیقات خاص دارویی را در اختیار واحد تولید داروی شركت گیاهان سبز زندگی قرار می دهد.


  
دارای امتیاز  از 12 رأی