اطلاعات شخصی کاربران

ما به اطلاعات شخصی و محرمانه همه کاربران وب سایت ایی حکیم احترام گذاشته و از آن حفاظت می ‌کنیم و اطلاعات خصوصی کاربران را محرمانه تلقی می نماییم.

در وب سایت ایی حکیم از سیاست های امنیتی و تکنولوژی هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند و تحت هیچ شرایطی بدون كسب اجازه از صاحبان اطلاعات، آنها را در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر قرار نمی ‌دهیم.

امنیت در پرداخت های آنلاین

همه اطلاعات مربوط به پرداخت های آنلاین از قبیل شماره کارت بانکی، رمز دوم، کد اعتبار سنجی و تاریخ انقضاء از طریق پرداخت الکترونیک سامان دریافت و پردازش می ‌شود.

ضمنا امنیت این اطلاعات توسط شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک تضمین و تامین گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از سایت اینترنتی بانك سامان دیدن فرمایید.

پیوند های دیگر با سایر وب سایت ها

وب سایت ایی حکیم ممكن است پیوندهایی با دیگر وب سایت‌ ها داشته باشد. هنگامی که شما با وب سایت دیگری پیوند برقرار می ‌کنید، دیگر از وب سایت ما خارج شده و مشمول قوانین خاص وب سایت جدید هستید.

این وب سایت‌ ها ممکن است كه اطلاعات دیگری را از شما دریافت كنند، بدیهی است جهت کسب اطلاعات بیشتر باید با وب سایت‌ های ذیربط تماس برقرار نمایید.