مقررات عمومی در ایی حکیم

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایی حکیم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‌ها و سرویس ‌های ایی حکیم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

هشدار و توجه

ایی حکیم محصولات خود را با مرغوبیتی بالا همراه با توضیحات تخصصی ارائه می دهد اما:


مسئولیت کیفیت فرآورده ها و خواص درمانی قید شده به روی آن ها به عهده شرکت های سازنده می باشد که برای هر محصول به صورت مجزا معرفی شده است.

ارائه شیوه مصرف محصولات ایی حکیم به منزله ذکر راهنمای عمومی استفاده می باشد و ممکن است برای بیماران مختلف به تشخیص و نظر پزشک متفاوت باشد.

هزینه ها و نحوه پرداخت

سفارشات آنلاین به صورت Real Time انجام می گیرند و پردازش اطلاعات حساب پرداخت كننده بر عهده بانك سامان می باشد.

با ثبت هر سفارش جدید بلافاصله رسید خرید به ایمیل شما ارسال می گردد. فاکتورها فقط به صورت آنلاین و بعد از تایید سفارش به ایمیل شما ارسال می شود.

قیمت همه محصولات و هزینه ارسال آن، برای هر فاكتور بصورت ریالی مشخص شده است و هزینه ارسال آن به داخل و یا خارج از كشور بطور جداگانه در هر فاكتور نمایش داده می ‌شود.

پس از تایید بانك از وصول وجه شما، امكان بازپرداخت مبلغ شما تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، مگر به دلیل عدم امكان ارسال محصولات درخواستی توسط ایی حکیم.

زمان و نحوه ارسال

همه سفارشات از محل دفتر مرکزی واقع در تهران و با سرویس انتخابی شما ارسال می ‌گردد. ایی حکیم محصولات سفارش داده شده را با بسته بندی مناسب و صحیح و سالم برایتان ارسال می ‌كند.

زمان ارسال در روش های ارسالی که انتخاب می نمایید به شرح زیر می باشد:

🚲 پیک ویژه تهران: با ثبت سفارش تا ساعت ۱۵، زمان تحویل کالا از ساعت ۱۶ الی ۲۰ همان روز می باشد. پیک ویژه تهران مخصوص کاربران تهرانی است.

🚚 پست پیشتاز: زمان تحویل کالا در پست پیشتاز به سراسر ایران ۲ الی ۵ روز (بدون احتساب ایام تعطیل) پس از ثبت سفارش می باشد.

✈️ پست ویژه: در صورت ثبت سفارش تا قبل از پایان ساعات اداری، زمان تحویل کالا در پست ویژه حداکثر تا ساعت ۱۰ یا ۱۲ روز بعد از قبول مرسوله می باشد.

توجه: سفارشاتی كه بعد از ساعت ۱۱ روزهای پنجشنبه، در روز های جمعه و تعطیلات رسمی ثبت می ‌شوند در لیست سفارشات روز بعدی درج می گردند.


طبــق مــاده ۱۲ فصل سوم قانون جــرائم رایــانه هرگونه کپــی برداری مطلب از وب سایت ایی حکیم ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

استفاده از ایی حکیم بدان مفهوم است كه شما از همه مواردی که در بالا ذکر شد مطلع بوده و از آن رضایت دارید.