ایی حکیم چیست؟

پایگاه طب سنتی و گیاهان دارویی در ایران ایی حکیم نام دارد که مورد تایید برترین پزشکان طب سنتی می باشد.

محصولات ایی حکیم چگونه تامین می شوند؟

آنچه در ایی حکیم عرضه شده از معتبرترین مراکز تولید داروی گیاهی در ایران تهیه می شود که زیر نظر متخصصین برجسته طب سنتی ایران قرار دارند و فعالیت می نمایند.

شرایط استفاده از محصولات ایی حکیم چیست؟

شرط استفاده از ترکیبات گیاهی ایی حکیم مشورت با پزشک متخصص یا داشتن نسخه معتبر می باشد.

ترکیبات گیاهی همانگونه که اثر بخشی بسیار قوی و فوق العاده ای دارند، مصرف خود سرانه آن ها می توانند مضرات جبران ناپذیری نیز به همراه داشته باشند.

چگونه می توانم از ایی حکیم خرید کنم؟

بعد از افزودن محصولات مورد نظر خود به سبد خرید، برای تکمیل فرآیند خرید کافیست یکبار در وب سایت ثبت نام کنید. چنانچه قبلاً ثبت نام نموده اید و عضو وب سایت می باشید از منوی بالای صفحه، گزینه ورود را انتخاب کنید در غیر این صورت ابتدا عضو وب سایت شوید. عضویت در وب سایت بسیار ساده و آسان می باشد.

برای این منظور لازم است گزینه ثبت نام کاربر جدید را انتخاب نموده و سپس مشخصات خود را به طور کامل و دقیق وارد نمایید.

نظرات، انتقادات و سوالات خود را چطور با ایی حکیم در میان بگذارم؟

قسمت ارتباط با ما دارای بخش های مختلفی شامل مدیریت، پشتیبانی فنی، واحد فروش، روابط عمومی و تبلیغات می باشد که در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ایی حکیم در ارتباط باشید.

در ایی حکیم این امکان فراهم است تا ذیل هر آیتم سوالات خود را طرح نمایید. سوالات شما پس از تایید مانند یک تالار گفتگو زیر همان آیتم به نمایش گذاشته می شود و توسط سایر کاربران و ایی حکیم قابل پاسخ گویی می باشد.

برای این منظور لازم است تا از قسمت ورود وارد وب سایت شوید. چنانچه عضو وب سایت نمی باشید لطفا از طریق گزینه ثبت نام کاربر جدید ابتدا عضو وب سایت شوید.

اکنون ذیل آیتم هایی که امکان ثبت نظر و سوال را دارند می توانید اقدام به ارسال سوالات یا نظرات خود نمایید.