به وب سایت ایی حکیم، پایگاه تخصصی طب سنتی ایران خوش آمدید.
تعداد بازديد: 57 بار

شرکت هربی فارمد

سـایت: www.herbipharmed.co.irتوضیحات: شرکت دانش بنیان هربی فارمدنمایش آیتم های وابسته
بیشتر بدانید
درباره شرکت هربی فارمد
eHakim.com

انتشار: ۱۴ بهمن، ۱۳۹۹
شرکت دانش بنیان هربی فارمد (سهامی خاص)

شرکت دانش بنیان هربی فارمد (سهامی خاص) در مورخه 29/05/1392 تحت شماره 442683 و به شناسه ملی 10320897963 در اداره ثبت شرکت‏های تهران به ثبت رسیده است. این شرکت به منظور استفاده بهینه از ظرفیت متنوع گیاهان دارویی و دانش طب سنتی در کشور و برقراری همکاری عملیاتی صنعت و دانشگاه به صورت کاملاً سازمان یافته با بهره برداری از تحقیقات و دانش فنی متخصصین و محققین، وارد عرصه راه اندازی مجموعه تحقیق و توسعه و تولیدی گردیده است.

شرکت هربی فارمد تصمیم دارد در تولید زنجیره ی ارزش افزوده گیاهان دارویی، داروی گیاهی و غذاداروها، ثبت و ارائه فناوری و پتنت های اختصاصی و قابل فروش و توسعه کشاورزی مرتبط، مطابق با استانداردهای بین المللی، در سطح منطقه خاورمیانه و آسیای میانه نقش آفرینی نماید.

مأموریت ما تحقیق و توسعه در خصوص ایجاد فرمولاسیون جدید داروهای گیاهی، غذا داروها و کلیه فعالیت های مؤثر پیشگیرانه و درمانی در این خصوص و همچنین ساخت باکیفیت و متمایز این محصولات با تمرکز به فعالیتهای بازاریابی و در جهت رفع نیازهای روز کشور، منطقه و دنیا برای حفظ و بازیابی سلامتی مردم و کسب حداکثری منافع برای سهامداران، مشتریان و پرسنل می باشد.


  
دارای امتیاز از 0 رأی
(عدد بالاتر برای عنوان بهتر)