پشتیبانی
به وب سایت ایی حکیم، پایگاه تخصصی طب سنتی ایران خوش آمدید.
تعداد بازديد: 19493 بار
 در مجموع 122 راي

هلِ سبز

ســایــت: www.helesabz.irفعالیت: 🔖 پرورش گیاهان دارویینمایش آیتم های وابسته
بیشتر بدانید
درباره گروه هل سبز
eHakim.com

انتشار: ۶ خرداد، ۱۳۹۷
گروه غذایی هل سبز

گروه غذایی "هل سبز" با تأکید بر تولید تغذیه ی سالم، در زمینه ی مواد غذایی فعّالیّت خود را آغاز کرده و در این راستا پیشرفت های چشمگیری داشته است.

یکی از حوزه های فعالیت های این گروه، در زمینه‌ تولید عسل مرغوبِ طبیعی و ارگانیک، تولید گرده گل، تولید ژله رویال و تولید مکمل‌های غذایی رژیمی کاملا طبیعی از عسل فعالیت می‌کند.

مزرعه ‌های زنبور عسل این گروه عموماً در شمال کشور می باشد. با توجه به پوشش گیاهی بسیار مناسب در ارتفاعات البرز که عمدتا با گیاهان دارویی مانند آویشن، گون، باریجه، گرز، تیغ، اکلیل کوهی، اسپرس، شبدر و ... پوشیده شده است و زنبور ها در این مناطق سالانه حدود ۵۰۰۰ کیلومتر کوچ داده می‌شوند.

اینگونه زنبورها امکان استفاده از گل های دشت های بیکران و در شرایط آب و هوایی مختلف را دارند. بنابراین، ما مفتخریم اعلام کنیم این مهم را برعهده گرفته ایم تا زنبورها به هیچ عنوان از تغذیه دستی و مصنوعی به وسیله شربت شکر تغذیه نشوند. به تبع، عسلی صد در صد ارگانیک و طبیعی حاصل ‌می آید.

برای رسیدن به عسلی ناب و طبیعی، تمامی کندوهای مورد استفاده در مزارع زنبورعسل و ظروف جمع آوری و بسته بندی عسل به صورت اختصاصی طراحی و ساخته شده اند.

کارگاه تولیدی عسل هل سبز: محل کارگاه هل سبز در شهرستان دماوند خیابان امام خمینی، خیابان چالکا واقع شده است. ساختمان کارگاه در دو طبقه طراحی شده است که طبقه زیرین آن به عنوان انبار مواد اولیه، گرمخانه ها و واحد عسل گیری در نظر گرفته شده و در طبقه فوقانی، سالن تولید، آزمایشگاه، انبار محصول و دفتر اداری قرار دارند.

یکی دیگر از فعالیت های گروه غذایی هل سبز، تولید بهترین عرقیات سبک، سنگین و ترکیبی (با طبیعت گرم، سرد و معتدل) از انواع گیاهان دارویی و مرغوب، با کیفیت بالا و قیمت مناسب در شهر کاشان (شهرستان های قمصر و نیاسر)، می باشد.

این مجموعه در کارنامه خود تولید بیش از ده ها نوع محصول متنوع، را کسب کرده است. در این سال ها همواره تلاشمان در تولید، پاسخگویی به نیاز مشتری بوده است . در این راستا از مشاوره متخصصان طب سنتی، پیشنهادات مشتریان و تجارب کاری خود بهره برده ایم و معتقدیم احترام به مشتری هیچ نقطه پایانی ندارد.

محصولات و تولیدات هل سبز شامل عرقیات گیاهی - عرقیات ارگانیک - گلاب کاشان - شربت های گیاهی - دم نوش های گیاهی - گیاهان دارویی - گیاهان خشک - طعم دهنده ها - چاشنی ها - اسانس ها و ... می باشد.


  
دارای امتیاز  از 122 رأی