پشتیبانی

چگونه می‌توانم از ایی‌حکیم خرید کنم؟

💻 اطلاعات كامل محصولات اعم از عكس، مشخصات، قيمت و... در ایی‌حکیم قرار دارد و هر كاربر با مشاهده نام كالا، فقط با يك كليك بر روی آن می‌تواند به اين اطلاعات دسترسی پيدا كند. در چنين شرايطی خريدار می تواند با مشاهده محصولات مختلف و مشخصات آن، در فرصتی مناسب كالای مورد نيازش را انتخاب كند.

🛒 در ایی‌حکیم هر كاربر دارای يك سبد خريد است كه می‌تواند هر آنچه را كه می‌خواهد همانند يك فروشگاه زنجيره‌ای در سبد خريد خود جمع كرده و در نهايت با مراجعه به قسمت پرداخت كه مرتبط با سايت بانك سامان می‌باشد، هزينه كالاهای خريداری شده را پرداخت نمايد.

💳 زمانی كه خريد كاربر به اتمام رسيد، با ورود به بخش پرداخت (و البته پيش از آن ثبت نام يا ورود به سايت) و تأييد فاكتور به سايت بانك متصل شده و اطلاعات كارت بانكی خود را وارد كرده و مبلغ از حساب او كسر می‌گردد. كليه اين مراحل به صورت آنلاين و در لحظه (Real Time) است و پردازش اطلاعات حساب پرداخت كننده بر عهده بانك سامان بوده و امنيت حساب كاربران از طرف شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک تضمين گرديده است.

🎯 شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. اطلاعات بیشتر

توجه: ثبت سفارش در ایی حکیم فقط و فقط و فقط به صورت آنلاین می باشد! لطفا سوال نفرمایید.

زمان و نحوه ارسال چگونه است؟

🚲 پیک ویژه تهران: با ثبت سفارش تا ساعت ۱۵، زمان تحویل کالا از ساعت ۱۶ الی ۲۰ همان روز می‌باشد. پیک ویژه تهران مخصوص کاربران تهرانی است.

🚚 پست پیشتاز: زمان تحویل کالا در پست پیشتاز به سراسر ایران ۲ الی ۵ روز (بدون احتساب ایام تعطیل) پس از ثبت سفارش می‌باشد.

✈️ پست ویژه: در صورت ثبت سفارش تا قبل از پایان ساعات اداری، زمان تحویل کالا در پست ویژه حداکثر تا ساعت ۱۰ یا ۱۲ روز بعد از قبول مرسوله می‌باشد.

توجه: سفارشاتی كه بعد از ساعت ۱۱ روزهای پنجشنبه، در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ثبت می‌‌شوند در لیست سفارشات روز بعدی درج می‌گردند.

هزینه محصولات و ارسال به چه صورت محاسبه می‌شوند؟

قیمت تمامی محصولات به قیمت مندرج بر روی بسته می‌باشد و هزینه ارسال آن، برای هر فاكتور به صورت خودکار توسط سیستم محاسبه و نمایش داده می‌‌شود.

آیا برای مشتریان با خرید تعداد بالا تخفیف در نظر گرفته می‌شود؟

سفارش‌های بالای یک سقف مشخص شامل ارسال رایگان به سراسر کشور می‌باشند. همچنین در صورت تداوم همکاری با سفارش بالا کوپن‌های تخفیف ارسال می‌شود.

شرایط استفاده از محصولات ایی‌حکیم چیست؟

شرط استفاده از ترکیبات گیاهی ایی‌حکیم مشورت با پزشک متخصص یا داشتن نسخه معتبر می‌باشد.

ترکیبات گیاهی همان‌گونه که اثر بخشی بسیار قوی و فوق العاده‌ای دارند، مصرف خود سرانه آن ها می‌توانند مضرات جبران ناپذیری نیز به همراه داشته باشند.

مسئولیت کیفیت فرآورده‌ها و خواص درمانی قید شده به روی آن‌ها به عهده شرکت‌های سازنده می باشد که برای هر محصول به صورت مجزا معرفی شده است. ایی‌حکیم هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.